Szyszynka

czestotliwości fal mozgowych fale delta theta gamma alfa TimeWaver Healy
Częstotliwości fal mózgowych
27 grudnia 2020
czestotliwości fal mozgowych fale delta theta gamma alfa TimeWaver Healy
Częstotliwości fal mózgowych
27 grudnia 2020
szyszynka aktywacja trzecie oko

szyszynka aktywacja trzecie oko

Szyszynka jest według naukowców, zajmujących się wnikliwie znaczeniem tego organu dla ludzkiego organizmu, jednym z najważniejszych organów. 

W fazie prenatalnej pojawia się krótko po powstaniu serca jako drugi organ w ciele a pierwszy w mózgu. Reguluje pracę całego organizmu dzięki swojej właściwości synchronizacji innych organów. To w niej dochodzi do syntezy melatoniny, serotoniny a pewnych okolicznościach także neuroprzekaźnika DMT, zwanego molekułą duszy. 

Szyszynka to też nasze trzecie oko. To siedziba widzenia intuicyjnego. Dobrze funkcjonująca szyszynka pozwala łatwiej wchodzić w stany medytacyjne i łączenia się ze swoim wyższym ja. Dodatkowo mają nam w tym pomagać drobne kryształy magnetytu, umożliwiające, że w pewnych okolicznościach dochodzi do efektu piezoelektrycznego. 

Środowisko, w jakim żyjemy, woda, powietrze, żywność, kosmetyki, elektrosmog wszystko to przyczynia się do degeneracji, zwapnienia i zmniejszenia ważnych funkcji szyszynki. W tym materiale opowiadam w formie podkastu, co można zrobić, żeby aktywować zwapniałą szyszynkę. 

Ten film jest podsumowaniem kilku wywiadów z niemieckimi i szwajcarskimi badaczami i lekarzami, prezentowanych na szwajcarskim kanale QS24 oraz książkami i publikacjami o szyszynce autorstwa znanego już w Polsce Dietera Broersa.