Healy

Zdrowie - dobre samopoczucie - równowaga -na wyciągnięcie ręki

Obsługa Healy odbywa się na pośrednictwem aplikacji w smartfonie. Mikroprądy dostarczane są za pośrednictwem elektrod nakładanych na nadgarstki. Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby nawet osoby najbardziej aktywne mogły korzystać ze wsparcia częstotliwości. A zatem nie jest ważne, czy siedzisz w biurze przy komputerze, jedziesz samochodem, jesteś na spotkaniu biznesowym, w kinie, na zakupach – zawsze możesz zabrać ze sobą dobroczynne działanie mikroprądów. I jeśli tylko czujesz, że jesteś chory, że musisz wzmocnić się fizycznie i mentalnie, masz bóle, chcesz zadbać o wygląd swojej skóry, czy kondycję włosów albo po prostu, żeby się zrelaksować, zawsze wtedy masz na wyciągniecie ręki Healy. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to aby był naładowany

Healy zadba o Twoje dobre samopoczucie i zdrowie w przypadku ostrych lub przewlekłych stanów chorobowych, np. bólów, depresji, zaburzeń snu, objawów sercowo-naczyniowych, żołądkowo-jelitowych, neurologicznych, wywołanych stresem/wypaleniem się i wielu innych. Jeśli nie wiesz, jaki program w danej chwili jest dla Ciebie najbardziej potrzebny, możesz skorzystać z analizy. Ponadto analiza w polu informacyjnym wskaże , jakich częstotliwości brakuje Ci w danym momencie. W oparciu o wyniki moduł analizy zaproponuje zestaw wibracji, jakie w danej chwili są dla Ciebie najbardziej korzystne.

Skuteczność częstotliwości, jakie oferuje Healy, została wcześniej wypróbowana i potwierdzona w TimeWaver Frequency, natomiast moduł analizy to miniaturowa wersja TimeWaver Med. Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z technologią stojącą za Healy zajrzyj do zakładek  TimeWaver Frequency i TimeWaver Med

Urządzenie zawiera ponad 140 programów terapeutycznych zebranych w 16 grupach. Oprócz programów obejmujących tzw. złote częstotliwości Nuno Niny, dostępne są grupy wspierające organizm w przypadku bólu, infekcji, przeziębień, problemów psychicznych, depresji, bezsenności, zapewniające balans bioenergetyczny, wspierające poszczególne merydiany, skórę, koncentrację, pamięć, przy odchudzaniu, budowie kondycji fizycznej. A kiedy po całym dniu zechcesz skutecznie się zrelaksować, lub po dużym wysiłku fizycznym odprężyć mięśnie, także i wtedy Healy służy pomocą, oferując dobroczynne programy. Warto też wspomnieć o częstotliwościach wzmacniających czakry oraz o programach ochronnych, z których jeden zapewnia ochronę przed smogiem elektromagnetycznym i jest w obecnych czasach tzw. programem „must do”.

Użytkowanie edycji Healy Analyse wymaga zainstalowania dodatkowej aplikacji analitycznej. W ten sposób uzyskujesz dostęp do modułu rezonansu i aury. Aura pozwala na analizowanie rzeczywistego stanu energetycznego człowieka w polu energetycznym. W razie konieczności wsparcia poszczególnych centrów energetycznych, możesz określić odpowiednie sposoby optymalizacji.

Jeśli natomiast stwierdzisz, że potrzebujesz konkretnych częstotliwości na konkretne dolegliwości (np. na konkretne pasożyty, grzyby, wirusy czy bakterie) lub potrzebujesz innego wsparcia w formie częstotliwości, których nie ma w ofercie Healy, skontaktuj się ze mną. 

Jako terapeuta TimeWaver posiadam w swojej bazie danych częstotliwości, których nie ma w ofercie Healy. Przygotuję dla Ciebie spersonalizowany program terapeutyczny, dopasowany do Twoich potrzeb. Mogę przesłać go zdalnie na Twoje Healy, niezależnie od tego, gdzie przebywasz w danym momencie.

 

Jeśli masz pytania i wątpliwości dotyczące Healy lub terapii TimeWaver, skontaktuj się ze mną.

Healy programy edyta derecka

Jeśli planujesz zakup Healy i zdecydujesz się zakupić urządzenie z mojego polecenia, otrzymasz ode mnie profesjonalne wsparcie i pomoc w dalszym użytkowaniu. Jako terapeutka, certyfikowana w Niemczech [certyfikat 1, certyfikat 2, certyfikat 3, certyfikat 4, certyfikat 5] pracująca na co dzień w gabinecie z technologią TimeWaver, przekażę Ci wszelkie niezbędne wiadomości, abyś szybko i łatwo mógł cieszyć się wsparciem częstotliwości płynących z Healy.

 

ZAPYTAJ O HEALY.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

    Wskazówka: Healy jest certyfikowanym urządzeniem medycznym klasy II a do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby na tle nerwowym, takie jak depresja, lęk czy zaburzenia snu. Medycyna akademicka nie uznaje pozostałych obszarów stosowania Healy ze względu na brak dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej.