Opinie

TimeWaver

Terapia w polu informacyjnym

OPINIE

 • Beata (50 l.)
  Dopóki sama tego nie doświadczyłam, mogłam mieć wątpliwości. Właściwie tego trzeba doświadczyć, nie jestem w stanie tego opisać i trwałoby to długo. Co mnie zaskoczyło? Informacje i odpowiedzi z pola były tak precyzyjne, jednoznaczne i prawdziwe. Od razu poczułam, że wszystko jest spójne ze mną. Sam proces zdrowienia na wszystkich płaszczyznach jest indywidualny i powiedziałabym bardzo subtelny. Myślę, że tak może wyglądać leczenie w niedalekiej przyszłości. Na koniec jeszcze chciałabym dodać, że tak jak wszystko nie jest to metoda dla wszystkich ale zawsze warto spróbować. Ja oczywiście mogę polecić Edytkę z wielkim serduchem i profesjonalizmem no i też z dużą wiedzą,
  Beata (50 l.)
 • Klementyna (27 l.)
  Zgłosiłam się analizę w polu informacyjnym z tematem dotyczącym mojej firmy. Miałam duże wątpliwości co do brandingu mojej działalności. Chciałam sprawdzić skuteczność mojej obecnej nazwy w mediach społecznościowych. Miałam już jedną nazwę, lecz moje aktywności pod tą firmą mało co dawały. Chciałam sprawdzić, jaka nazwa będzie dla mnie bardziej korzystna pod względem uzyskania odpowiedniej ilości osób obserwujących i potencjalnych klientów. Miałam już kilka pomysłów i chciałam je przetestować w polu informacyjnym. Po drugie chciałam wsparcia mojej kreatywności, wiary we własne siły i wzmocnienia poczucia własnej wartości w życiu osobistym i biznesie. Pani Edyta zrobiła analizę w TimeWaver w celu sprawdzenia nazw, która potwierdziła, to co przeczuwałam od jakiegoś czasu. Sporządziła też kilka list optymalizacyjnych, które są aktywne od około 3 miesięcy i które były też w międzyczasie sprawdzane i modyfikowane. W tym czasie naprawdę dużo zmieniło się w mojej świadomości. Jestem otwarta na nowe rozwiązania i bez lęku, pomimo trudnych okoliczności,  wchodzę w nowe projekty. Zyskałam mocne przekonanie i wiarę, że moje plany zrealizują się.
  Klementyna (27 l.)
 • Iwona
  Korzystałam dwa razy z terapii Timewaver. Była to analiza na odległość. Wierzę, że wszystko jest energią, więc byłam gotowa na przyjęcie terapii. Co prawda odczucia są subtelne i potrzebowałam uważności i czasu, żeby zaobserwować pozytywne zmiany, ale są one naprawdę niesamowite. Ciężko to opisać, są to sprawy mentalne. To co zauważam, to z całą pewnością mam mniej natrętnych myśli i więcej chęci do działania. Dziękuję!
  Iwona
 • Anna
  Terapia TimeWaver to nie jest typowa terapia, po której jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nasze życie od razu zmienia się o 180 stopni. Miałam wykonaną analizę w polu informacyjnym a także zabiegi przy użyciu mikroprądów. Częstotliwości działają natychmiastowo redukując stres i napięcie, a wibrowane listy optymalizacyjne działają na długofalowe cele. Strzałem w 10 było oczyszczenie z obcych energii! Nie dość, że ruszyła sprzedaż w mojej firmie to jeszcze znalazłam działkę, której szukałam od ponad pół roku!!! Jestem zachwycona. Ogromnie dziękuję! ❤️
  Anna
 • Ewa
  Przyznaję, że pomimo, iż jestem pozytywnie nastawiona do niekonwencjonalnych metod przywracania zdrowia, podchodziłam sceptycznie i z niedowierzaniem do analizy przy wykorzystaniu urządzenia TimeWaver. Wątpiłam w efektywność leczenia, bo analiza była robiona online. Wątpiłam w działanie wibracji na odległość ponad 1000 km. Jestem jednak naprawdę pod wrażeniem, jakie efekty przyniosła mi do tej terapia. Przez moją obecną sytuację zawodową oraz niepewność jutra czuję się ostatnio przygnębiona i brak mi sił na pokonywanie codziennych wyzwań. Tracę motywację, żeby „wziąć się w garść“. Już po pierwszej sesji od razu poczułam przypływ energii i ochoty do działania. Akurat tak się złożyło, ze następnego dnia brałam udział w Online-Interview o pracę. Przygotowywałam się do tego Interview już dość długo i chciałam jak najlepiej wypaść. Jednocześnie obawiałam się, że zdenerwowanie zablokuje jasność myślenia i tym samym spowoduje, ze źle wypadnę na rozmowie z potencjalnym pracodawcą. Jakie było moje zaskoczenie, gdy zauważyłam, ze jestem rozluźniona i potrafię z jednej strony profesjonalnie a jednocześnie autentycznie odpowiadać na stawiane pytania prowadzić miłą rozmowę. Jestem niezmiernie wdzięczna za tą terapię i dalsze wsparcie w polu nowymi wibracjami. Dziękuje bardzo serdecznie.
  Ewa
 • Danuta
  Od momentu,  kiedy w niesamowicie tajemniczy sposób zetknęły się nasze drogi z Edytą, w moim życiu zaczęły się ogromne zmiany. Zmiany, które przynoszą wiele dobrego, które dają mi motywację do dalszego szukania, rozwoju i działania. Impulsy, inspiracje, które powodują nowe spojrzenia na rzeczywistość i pozwalają wejść na ścieżki, które były ze mną od zawsze ale nie zawsze nimi podążałam.
  Danuta
 • Lucyna
  Na początku zupełnie nie wiedziałam, jak analiza ma wyglądać i byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona. To co się zadziało już w trakcie analizy i po spotkaniu, także mile mnie zaskoczyło. Pozbyłam się lęku, agresji i jestem spokojna. Cieszy mnie również to, że dostałam takiego pozytywnego bodźca do działania. Drzwi do moich marzeń i sukcesów otworzyły się. Pojawiła się wiara. Edytko bardzo dziękuję.
  Lucyna
 • Grażyna
  Terapia Timewaver przyczyniła się do zaistnienia zmian w moim życiu. Analiza pola informacyjnego szczegółowo pokazała, jakie mam obciążenia a zastosowana terapia pomogła mi pozbyć się blokad. Pierwsze efekty terapii zauważyłam dość szybko: - opanowanie napadów kompulsywnego jedzenia słodyczy, - redukcja opuchlizny w kostkach (utrzymująca się od lat), - pozbycie się balastu emocjonalnego z przeszłości. Po analizie miałam wrażenie, że niewidzialna ręka prowadzi mnie przez każdy dzień. Teraz dni przeżywam z lekkością, radością i wdzięcznością. Powtórna analiza jeszcze bardziej umocniła moją wewnętrzną harmonię.
  Grażyna
 • Lilia
  Nie wiem, jak opisać efekty terapii. Chyba najtrafniejsze będzie stwierdzenie, że czuję, jakby otworzyły się dla mnie drzwi do innej przestrzeni. Te drzwi otworzyły się delikatnie, pewne rzeczy zaczęły się dziać we mnie i wokół mnie. Pewien zastój został poruszony, mam wrażenie, że poluzowała się jakaś blokada. Nareszcie mam przestrzeń w mózgu. Poczułam harmonię. Jestem bardziej świadoma. Rzeczy i zjawiska, które wcześniej były w separacji, widzę teraz w szerszym kontekście.
  Lilia

TimeWaver

Terapia w polu informacyjnym 

przy użyciu mikroprądów

OPINIE

 • Karolina (21 l.)
  Korzystam z terapii Timewaver Frequency do obniżenia napięcia nerwowego. Programy na balans i relaks natychmiast dają ulgę w napięciach. Fantastyczny jest też protokół harmonizacji nadnerczy i systemu nerwowego.  Zdenerwowanie i napięcie wynikające z wysokiego poziomu kortyzolu obniża się w sposób zauważalny już po 20 minutach 🙂 Terapia częstotliwościami jest też niezrównana przy bólach stawów, które po paru aplikacjach zupełnie mijają.
  Karolina (21 l.)
 • Alex (10 l.)
  Długi czas bardzo się bałem, co po terapii ustało. Mogę spać w ciemnym pokoju nie odczuwając leku. Lepiej też się skupiam na lekcjach, szybciej robię wiele rzeczy. Mikroprądy to była super zabawa! 😀
  Alex (10 l.)
 • Waldemar
  Pęknięcie torebki stawowej i mocna opuchlizna wymagały pomocy lekarza ortopedy. Jednak po kilku tygodniach leczenia regeneracja miejsca urazu postępowała bardzo powoli. Nie byłem w stanie wrócić do aktywnego uprawiania sportu, co jest dla mnie niezwykle istotne. Każda próba biegania kończyła się bólem i powracającą opuchlizną. Postanowiłem spróbować kuracji Time Waver polecanej przez Panią Edytę. Trochę bardziej na zasadzie próby niż wiary w natychmiastowe efekty. Po dokładnie dwóch (!) około godzinnych zabiegach w okolicy stawu, dolegliwości praktycznie ustąpiły. Po ok. tygodniu byłem w stanie powrócić do biegów na dłuższych – kilkunastokilometrowych dystansach. Jestem zaskoczony tempem w jakim dokonała się poprawa w obrębie stawu skokowego.
  Waldemar

Healy

OPINIE

 • Justyna
  Korzystam z Healy z programów wspierających przy wyciszeniu i uzyskaniu wewnętrznego spokoju. Zdecydowanie bardzo polecam! Pani Edyta była bardzo pomocna w objaśnieniu tego, jak działa Healy oraz jakie są możliwości i zakresy zastosowań poszczególnych programów. Oprócz tego przygotowała mi indywidualne programy, np. na opryszczkę, która dzięki terapii Timewaver i Healy zagoiła się o wiele szybciej niż zwykle. Stosuję program na opryszczkę od razu, kiedy tylko poczuję pierwsze symptomy wirusa. Dwa programy dziennie wystarczą, żeby wirusa zlikwidować w zarodku. Nie dochodzi nawet do powstania bąbla na ustach. Tym samym czas terapii skraca się do trzech/czterech dni i po opryszczce prawie nie ma już nawet śladu. Stosuję też indywidualnie w ramach analizy TimeWaver dobrane programy na pleśnie i grzyby w organizmie (candida, aspergillus).
  Justyna
 • Kazimierz
  Od pewnego czasu dolegało mi uciążliwe swędzenie we wnętrzu uszu. Różne środki, jakie przypisał mi wcześniej lekarz, działały jedynie w czasie ich stosowania i jeszcze może na krótko po wyschnięciu kropli w uszach. Nic nie pomagało i tak męczyłem się z tym od ponad roku. P. Edyta zaproponowała terapię mikroprądami, podejrzewając grzybicę w uszach. Terapia zadziałała. Swędzenie ustało już po dwóch godzinnych zabiegach. Ponieważ nabyłem w międzyczasie urządzenie Healy, p. Edyta przesłała mi ten program terapeutyczny na urządzenie. Teraz mogę samodzielnie w domu kontynuować terapię w celu jej utrwalenia.
  Kazimierz
 • Jan
  Od dłuższego czasu zmagałem się z nadmiernym stresem i bezsennością. Idąc za radą Pani Edyty i korzystając z jej pomocy zakupiłem urządzenie Healy. Po ok. 10 dniach używania odpowiednich programów częstotliwości problemy praktycznie zniknęły. Urządzenie posiada wiele innych programów pomocnych w różnych aspektach funkcjonowania ciała i psychiki. Obecnie najczęściej korzystam z programów wspomagających fitness oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Gorąco polecam.
  Jan
 • Danuta
  Od kilku lat męczył mnie katar, który pojawiał się nagle i trwał czasem tylko kilka godzin a czasem cały dzień. Pojawiał się 3-4 razy w tygodniu. To było naprawdę uciążliwe. Byłam u kilku specjalistów i badania nic nie wykazały. Lekarz przypisał mi steryd, w razie gdybym się bardzo męczyła. Straciłam już nadzieję na normalne funkcjonowanie. Podjęłam jednak jeszcze próbę ustalenia przyczyny w polu informacyjnym. W ramach terapii miałam 2 analizy. Cała terapia trwała 2 miesiące. Zakupiłam też Healy i wspieram się w domu indywidualnymi programami na pasożyty i grzybice, jakie p. Edyta dla mnie przygotowała. Terapia pomogła. Katar czasem się jeszcze się pojawia, ale są to sporadyczne sytuacje i trwają krótko.
  Danuta